Yükselen su otomobili yuttu

BARTIN’da etkili olan yağmur sonrasında Çağlayan Piknik alanına park edilen otomobil sular altında kaldı. Otomobil Bartın Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Kentte devam eden kar yağışının ardından dün gece etkili olan sağanak, Bartın ırmağının yükselmesine neden oldu. Ulus çayı ile Arıt çayının birleştiği Orduyeri mahallesi çimkent sitesi’nin alt tarafından bulunan Çağlayan piknik alanında sabah saatlerinde..

Yükselen su otomobili yuttu
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da etkili olan yağmur sonrasında Çağlayan Piknik alanına park edilen otomobil sular altında kaldı. Otomobil Bartın Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kentte devam eden kar yağışının ardından dün gece etkili olan sağanak, Bartın ırmağının yükselmesine neden oldu. Ulus çayı ile Arıt çayının birleştiği Orduyeri mahallesi çimkent sitesi’nin alt tarafından bulunan Çağlayan piknik alanında sabah saatlerinde sel suları yükseldi. Dün gece piknik alanına park edilen otomobil’de yükselen su nedeniyle sular altında kaldı. Çevrede oturan vatandaşlar sel sularının içinde otomobili görünce durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine çok sayıda 112 ve itfaiye ile iş makinası sevk edildi. Ekiplerin ilk incelemesinin sonrasında otomobilin içinde kimsenin olmadığı anlaşılınca ekipleri rahat bir nefes aldı. Bartın Belediyesi itfaiye ekipleri sulara gömülen otomobil iş makinesına halata bağlayarak, bulunduğu yerden çıkartıldı.

İlk yorumu siz yazın