Yıldırım’dan Ramazan Bayramı mesajı

BARTIN’da gayrimenkul sektöründe büyük başarılara imza atan Yıldırım gayrimenkul sahibi Murat Yıldırım Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Murat Yıldırım, Ramazan Bayramı mesajında şunları söyledi: “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın,..

Yıldırım’dan Ramazan Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da gayrimenkul sektöründe büyük başarılara imza atan Yıldırım gayrimenkul sahibi Murat Yıldırım Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Murat Yıldırım, Ramazan Bayramı mesajında şunları söyledi:

“Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını,  kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı ve umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeş halkların yaralarına merhem olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Bayramlar toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bu vesile ile Filistin’de dökülen kanın ve gözyaşının bir daha yaşanmaması dileği ile Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

İlk yorumu siz yazın