Yıldırım’dan Kurban Bayramı mesajı

BARTIN’da gayrimenkul sektöründe ve sağlık işletmeciliği’nde büyük başarılara imza atan Yıldırım gayrimenkul ve Lider Rehabilitasyon sahibi Murat Yıldırım Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Murat Yıldırım, Kurban Bayramı mesajında şunları söyledi: “Aynı zamanda bayramlar bir kavuşma, kucaklaşma ve gönül kazanma fırsatıdır. Muhtaçlara el uzatılan, toplumca sevinç ve umut dağıtılan, paylaşmanın mutluluğunu yaşatan, sadakatin, fedakarlığın..

Yıldırım’dan Kurban Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da gayrimenkul sektöründe ve sağlık işletmeciliği’nde büyük başarılara imza atan Yıldırım gayrimenkul ve Lider Rehabilitasyon sahibi Murat Yıldırım Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Murat Yıldırım, Kurban Bayramı mesajında şunları söyledi:

“Aynı zamanda bayramlar bir kavuşma, kucaklaşma ve gönül kazanma fırsatıdır. Muhtaçlara el uzatılan, toplumca sevinç ve umut dağıtılan, paylaşmanın mutluluğunu yaşatan, sadakatin, fedakarlığın simgesi olan yine Kurban ve Kurban Bayramıdır. Bu Bayram da kucaklaşacağız, kurbanlarımızı paylaşarak sevinçleri çoğaltacağız. Evini, sevdiklerini geride bırakmış, vatan hasreti duyan göçmen kardeşlerimizle de yine içi içe, yan yana olacağız.Sevginin, hoşgörünün, yardımlaşma duygusunun oluşturacağı kardeşlik ikliminin tüm insanlığa ulaşmasını, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini, hoşgörü ve kardeşliğin tüm yurda dağılmasını diliyorum. Hac ibadeti için kutsal topraklarda olan vatandaşlarımızın da ibadetlerinin ve kurbanlarının kabul olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşehrilerimin, ülkemin ve İslam aleminin Kurban Bayramı kutluyor, tüm insanlığa ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyorum”

İlk yorumu siz yazın