Üzerine yıldırım düşen öğrenci hayatını kaybetti

KÜTAHYA’da, evinin yanındaki çardakta anne ve babası ile oturan Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğrencisi 22 yaşındaki  Seda Öztürk, yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Olay, bugün, yaşandı. Kent merkezine 40 kilometre uzaklıktaki Hamidiye Kızılcaören köyünde evlernin bahçesinde, ağaç altına kurulan çardakta, anne ve babasıyla oturup sohbet eden Seda Öztürk, yıldırım düşmesi sonucu yaralandı. Sağlık ekipleri..

Üzerine yıldırım düşen öğrenci hayatını kaybetti
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

KÜTAHYA’da, evinin yanındaki çardakta anne ve babası ile oturan Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğrencisi 22 yaşındaki  Seda Öztürk, yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Olay, bugün, yaşandı. Kent merkezine 40 kilometre uzaklıktaki Hamidiye Kızılcaören köyünde evlernin bahçesinde, ağaç altına kurulan çardakta, anne ve babasıyla oturup sohbet eden Seda Öztürk, yıldırım düşmesi sonucu yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından ambulansla Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Öztürk, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. 

Rektör Uzun’dan başsağlığı mesajı

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Orhan Uzun, twiitter hesabından başsağlığı mesajı yayınladı. Mesajında, “Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi öğrencisi Seda Öztürk’ün talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Rahmetli öğrencimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine baş sağlığı dilerim.”

İlk yorumu siz yazın