Türk Eğitim-Sen’den Kurban Bayramı mesajı

Türk Eğitim-Sen Bartın Şube Başkanlığı Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. “Mübarek bayram günlerinin ülkemizin güçlü yarınlarına, Türk İslam coğrafyasının huzur ve sükunetine vesile olması için yüce Rabbimize dua ediyoruz.” Bayramlar bir kucaklaşma vesilesidir. Bu vesileyle kutlu bayram günlerinin milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, başta terör belası olmak üzere toplumsal sorunlarımızın çözüldüğü, bölgemizdeki çatışma..

Türk Eğitim-Sen’den Kurban Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

Türk Eğitim-Sen Bartın Şube Başkanlığı Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

“Mübarek bayram günlerinin ülkemizin güçlü yarınlarına, Türk İslam coğrafyasının huzur ve sükunetine vesile olması için yüce Rabbimize dua ediyoruz.”

Bayramlar bir kucaklaşma vesilesidir. Bu vesileyle kutlu bayram günlerinin milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, başta terör belası olmak üzere toplumsal sorunlarımızın çözüldüğü, bölgemizdeki çatışma ve karışıklığın nihayete erdiği yarınların başlangıcı olmasını diliyoruz. Ayrıca Doğu Türkistanlı soydaşlarımız başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanında eziyet ve baskı altında yaşayan tüm mazlumların kurtuluşuna başlangıç olmasını niyaz ediyoruz.

Dargınlıklar unutulsun, insanlar barışsın, kardeşçe kucaklaşsın. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bayramda tedbirleri elden bırakmadan, virüs (Corona) belasıyla mücadele etmeyi unutmamalıyız. Dünyanın dört yanında Türk düşmanlarıyla savaşan güvenlik güçlerimize de selam olsun. Milletçe, sıhhat ve huzur içerisinde daha nice güzel günlere kavuşmamız temennisiyle, Türk-İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyoruz.”

Türk Eğitim-Sen Bartın Şube Başkanlığı ve Türkiye Kamu-Sen Bartın İl Temsilciliği

 

 

İlk yorumu siz yazın