Tekneye çarpan otomobil, ırmağa devrildi

BARTIN’da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil önce ağaca sonra ırmak kenarındaki tekneye çarptı. Otomobil ırmağa devrildi. Kaza, dün gece saatlerinde Bartın inkum yolunda meydana geldi. İddilara göre, N. Y. yönetimindeki otomobil ile inkum liman yolu kavşağında direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yol kenarında bulunan önce ağaca sonra ırmağın kenarında demirli gezi teknesine çarpan otomobil suya gömüldü. Kazadan..

Tekneye çarpan otomobil, ırmağa devrildi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil önce ağaca sonra ırmak kenarındaki tekneye çarptı. Otomobil ırmağa devrildi.

Kaza, dün gece saatlerinde Bartın inkum yolunda meydana geldi. İddilara göre, N. Y. yönetimindeki otomobil ile inkum liman yolu kavşağında direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yol kenarında bulunan önce ağaca sonra ırmağın kenarında demirli gezi teknesine çarpan otomobil suya gömüldü. Kazadan sonra sürücü N.Y ve R.G otomobilden çıkarak, olay yerinden ayrıldılar. Sabah saatlerinde gezi teknesinin bir bölümünün suya battığını fark eden diğer sürücüler durumu jandarma ekiplerine haber verdi.

3 metre derinlikte bulunan otomobilin bulunduğu yerde halatlara bağlanması için Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığına bağlı DEGAK-3 dalgıç timi suya girdi. Dalgıçlar otomobili halatlara bağlayarak, sudan çıkartıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlk yorumu siz yazın