Seyahat Acentaları Amasra’da buluştu

BARTIN’da konaklama sektöründe marka konumundaki Amasra Kirazlar Otel Sahibi Raşit Kiraz öncülüğünde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Bölgesel Temsil Kurulu üyeleri Amasra’da bir araya geldi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Bölgesel Temsil Kurulu’na (BTK) bağlı 32 seyahat Acenta temsilcileri Amasra Kirazlar Otel’de bir araya geldi. Buluşmada Acenta temsilcileri Amasra’yı ve Safranbolu’yu..

Seyahat Acentaları Amasra’da buluştu
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da konaklama sektöründe marka konumundaki Amasra Kirazlar Otel Sahibi Raşit Kiraz öncülüğünde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Bölgesel Temsil Kurulu üyeleri Amasra’da bir araya geldi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Bölgesel Temsil Kurulu’na (BTK) bağlı 32 seyahat Acenta temsilcileri Amasra Kirazlar Otel’de bir araya geldi. Buluşmada Acenta temsilcileri Amasra’yı ve Safranbolu’yu gezerek, bilgilendirildiler. Amasra Kirazlar Otel’deki Gala gecesi öncesinde Bölgeyi ve kirazlar otel’i tanıtan slayt gösterisinin ardından konuşmalar yapıldı.

Kiraz: Yeni projelerimizle turizme katkı sunacağız

Amasra Kirazlar Otel Sahibi Raşit Kiraz Batı Karadeniz Bölgesi’nin keşfedilmemiş cennet olarak nitelendirdi. Kiraz, “Biz bu cennet bölgemizi yerli ve yabancı turistlere en iyi şekilde tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için turizm altyapısını geliştirmek ve büyütmek için yeni yatırımlarımızı yapmaya başladık. Bu konuda öncü olmak istiyoruz. Seyahat acentalarımız sayesinde sizlerinde desteği ile turizmin gelişmesi için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Öztürk: Bölgenin turizmde gelişmesi için destek vereceğiz

Daha sonra konuşma yapan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Hacı Öztürk, Kirazlar otel sahibi Raşit Kiraz’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Öztürk, “Batı Karadeniz Bölgesi’nin incisi Amasra’yı tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kirazlar Otel sahibi Raşit Kiraz bizlere gereken desteği sağlıyor. Bizlerde bu desteğin karşılığında Amasra’mızı en iyi yerlere taşımak için seyahat acentaları olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz.”dedi.

Son olarak konuşma yapan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Orta Anadolu Bölgesel Temsil Kurulu Eski Başkanı Yunus Murt, sektörün gelişmesi ve turizmde iyi yerlere gelinebilmesi adına gereken çalışmanın ve özverinin gösterileceğini söyledi. Ayrıca Murt, kendilerini misafir eden Kirazlar Otel Sahibi Raşit Kiraz’a da teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından kirazlar otel tarafından seyahat acentaları adına verilen yemekte bir araya geldiler.

İlk yorumu siz yazın