Şehidimiz için Mevlid-i şerif okundu

GEÇTİĞİMİZ hafta Hakkari kırsalında yıldırım düşmesi sonucu şehit olan J.Uzm. Çvş. Furkan Yılmaz için Büyükkızılkum camiinde mevlüt okutuldu. Bartın’ı yasa boğan haber geçtiğimiz hafta Hakkari’den gelmişti.  Jandarma Komutanlığı Jandarma Komando Tabur Komutanlığı’nda görevli Jandarma Uzman Çavuş 22 yaşındaki Furkan Yılmaz, yıldırım düşmesi sonucu şehit düşmüştü. Bugün’de şehidimiz için Büyükkızılkum camiinde mevlid-i şerif okutuldu. Cami önüne..

Şehidimiz için Mevlid-i şerif okundu
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

GEÇTİĞİMİZ hafta Hakkari kırsalında yıldırım düşmesi sonucu şehit olan J.Uzm. Çvş. Furkan Yılmaz için Büyükkızılkum camiinde mevlüt okutuldu.

Bartın’ı yasa boğan haber geçtiğimiz hafta Hakkari’den gelmişti.  Jandarma Komutanlığı Jandarma Komando Tabur Komutanlığı’nda görevli Jandarma Uzman Çavuş 22 yaşındaki Furkan Yılmaz, yıldırım düşmesi sonucu şehit düşmüştü. Bugün’de şehidimiz için Büyükkızılkum camiinde mevlid-i şerif okutuldu. Cami önüne dün Bartın İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından çadır kuruldu. Camide mevlid-i şerifin okunmasından sonra şehidimiz Furkan Yılmaz için dualar edildi. Bartın Valisi Sinan Güner ve protokol üyelerinin katıldığı mevlid-i şerif’in ardından şehidin babası Ayhan Yılmaz ile sohbet ettiler.

 

 

İlk yorumu siz yazın