‘Safrandan susama çiçeklerin” kardeşliği

AMASRA Belediyesi ve Safranbolu Belediyesi arasında kardeşlik protokolü imzalandı. Safranbolu Belediyesi ve Amasra Belediyesi arasında kardeşlik protokolü imzalandı. Amasra Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır  tarafından imzalanan protokol tescillendi. “Safran’dan Susam’a Çiçeklerin Kardeşliği” sloganı ile Kültürel İşbirliklerini gerçekleştirmek, kardeş belediyecilik hukukunu oluşturmak amacıyla iki Belediye..

‘Safrandan susama çiçeklerin” kardeşliği
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

AMASRA Belediyesi ve Safranbolu Belediyesi arasında kardeşlik protokolü imzalandı.

Safranbolu Belediyesi ve Amasra Belediyesi arasında kardeşlik protokolü imzalandı. Amasra Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır  tarafından imzalanan protokol tescillendi.

“Safran’dan Susam’a Çiçeklerin Kardeşliği” sloganı ile Kültürel İşbirliklerini gerçekleştirmek, kardeş belediyecilik hukukunu oluşturmak amacıyla iki Belediye arasında imzalanan törene Safranbolu Belediye Başkanı, Belediye Başkan Yardımcısı, Belediye Başkan Vekili ve Meclis Üyeleri, Amasra Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Başkanı ve CHP İl Başkanı katıldı.

 

 

İlk yorumu siz yazın