Ramazan Çelik geliyor

BARTIN Belediyesi tarafından organize edilen ‘Bayanlar Matinesi’ 8 Aralık Cumartesi günü Saat: 13.00’da Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek. Ücretsiz olan programda Şarkıcı Ramazan Çelik konseri, çeşitli eğlence programları, sürpriz hediye çekilişleri ve ikramlar olacak. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada, Bartın’da sosyal belediyecilik anlamında da birçok ilke imza atarak halkın ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri verdiklerini..

Ramazan Çelik geliyor
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Belediyesi tarafından organize edilen ‘Bayanlar Matinesi’ 8 Aralık Cumartesi günü Saat: 13.00’da Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek.

Ücretsiz olan programda Şarkıcı Ramazan Çelik konseri, çeşitli eğlence programları, sürpriz hediye çekilişleri ve ikramlar olacak. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada, Bartın’da sosyal belediyecilik anlamında da birçok ilke imza atarak halkın ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri verdiklerini söyledi. Akın şunları söyledi:

“Göreve başladığımız tarihten bu güne halkımıza ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri vermek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bu çerçevede alt yapı, üst yapı, çevre güzelleştirme ve yepyeni projelerle modern bir Bartın oluşturma çalışmalarımızın yanında sosyal kültürel ve sanatsal çalışmalara ve etkinliklere de büyük önem verdik. Bu kapsamda festivaller, fuarlar, özel gün ve haftalara özgü  çalışmalar, mahalle şenlikleri ve konserler gibi çok sayıda etkinlik yapıyoruz. Bayanlar Matinesi de belediyemizin sosyal ve kültürel etkinleri kapsamında düzenlemiş olduğumuz etkinliklerden biridir. Daha önce birçok kez düzenlemiş olduğumuz Bayanlar Matinesi hanımefendiler tarafından çok sevildi ve büyük ilgi gördü. Bu etkinliğimizi 8 Aralık Cumartesi Günü Belediye Sosyal Tesislerinde sürdüreceğiz. Ücretsiz olan bu etkinliğimize tüm hanımefendileri bekliyoruz”

 

İlk yorumu siz yazın