Bartın’da inanılmaz olay….Polis düşerken, yakaladı

BARTIN’da 4 katlı binanın çatı katından atlamaya çalışan kadını alt katta bulunan polisler kurtardı. O anlar cep telefonu tarafından görüntülendi. İddialara göre, ismi öğrenilemeyen bir kadın çatı katındaki balkona çıkarak, atlayacağını söyledi ve bağırmaya başladı. Komşularının haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Kadının ikna etmeye çalışan polis ekipleri kadının bulunduğu katın balkonuna çıktı…

Bartın’da inanılmaz olay….Polis düşerken, yakaladı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da 4 katlı binanın çatı katından atlamaya çalışan kadını alt katta bulunan polisler kurtardı. O anlar cep telefonu tarafından görüntülendi.

İddialara göre, ismi öğrenilemeyen bir kadın çatı katındaki balkona çıkarak, atlayacağını söyledi ve bağırmaya başladı. Komşularının haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Kadının ikna etmeye çalışan polis ekipleri kadının bulunduğu katın balkonuna çıktı. Bu sırada balkondan kendini sarkıtan kadının ayaklarından polis ekipleri yakaladı. Bir anda kendini boşluğa bırakan kadını polisler yere düşmekten kurtardı. Ayaklarından içeriye çekilen kadın, daha sonra olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından Bartın Devlet Hastanesine kaldırılarak, tedavi altına alındı. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kadının balkondan düşme anı ve polislerin yakalama anı o sırada olay yerinde duran bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi.

İlk yorumu siz yazın