Personelde korona görüldü…

ZONGULDAK’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde bulunan banka, çalışanında yeni tip koronavirüs tespit edilmesi üzerine geçici olarak kapatıldı. İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri, beldede filyasyon çalışmasına başladı. İlçeye bağlı perşembe beldesinde bulunan kamu bankasında çalışan temizlik personeli S.Ö.’nün koronavirüs testi pozitif çıktı. Banka ise tedbir amaçlı kapatıldı. Çaycuma İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin beldede filyasyon çalışmasına başladığı öğrenildi. Banka şubesi..

Personelde korona görüldü…
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

ZONGULDAK’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde bulunan banka, çalışanında yeni tip koronavirüs tespit edilmesi üzerine geçici olarak kapatıldı.

İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri, beldede filyasyon çalışmasına başladı. İlçeye bağlı perşembe beldesinde bulunan kamu bankasında çalışan temizlik personeli S.Ö.’nün koronavirüs testi pozitif çıktı. Banka ise tedbir amaçlı kapatıldı. Çaycuma İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin beldede filyasyon çalışmasına başladığı öğrenildi. Banka şubesi tarafından yazılı olarak yapılan duyuruda, bankacılık işlemlerinin Çaycuma Şubesi veya ücretsiz olarak diğer şubelerden gerçekleştirilebileceği, İnternet Bankacılıği, Mobil Bankacılık ve Çağrı Merkezi kanalları ile yapılacak işlemlerden herhangi bir ücret talep edilmeyeceği, para çekme işlemlerini ise 5.000 TL’ye kadar herhangi bir komisyon alınmadan banka ATM’leriden yapılabileceği açıklandı.

Kaynak: Z Haber

İlk yorumu siz yazın