Pazarda maske dağıtınca gözaltına alındı

BARTIN’da kapalı pazar yerinde vatandaşlara ve satıcılara terzide diktirdiği maskeleri dağıtan Y.A ile maskeleri diken terzi gözaltına alındı. Y.A kent merkezinde bir terziye maske diktirdikten sonra kapalı pazar yerindeki vatandaşlara ve satıcılara maskeleri dağıtmaya başladı. Y.A maskeleri dağıttığı sırada polisler tarafından gözaltına alındı. TSE standartlarına uygun olmayan ve izinsiz maske dağıttığı gerekçesiyle Y.A ile birlikte..

Pazarda maske dağıtınca gözaltına alındı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da kapalı pazar yerinde vatandaşlara ve satıcılara terzide diktirdiği maskeleri dağıtan Y.A ile maskeleri diken terzi gözaltına alındı.

Y.A kent merkezinde bir terziye maske diktirdikten sonra kapalı pazar yerindeki vatandaşlara ve satıcılara maskeleri dağıtmaya başladı. Y.A maskeleri dağıttığı sırada polisler tarafından gözaltına alındı. TSE standartlarına uygun olmayan ve izinsiz maske dağıttığı gerekçesiyle Y.A ile birlikte maskeleri diktiği iddia edilen terzi de gözaltına alındı. Karakola götürülen Y.A ile terzinin ifadelerinin alınacağı öğrenildi.

İlk yorumu siz yazın