Özkaya, öğrencileri misafir etti

BARTIN’da Öğrenim gören Ulusararası öğrenciler Ak partili Belediye meclisi üyesi ve End Point sahibi Onur Özkaya’nın misafiri oldu. Bartın merkez sinema karşısındaki End point cafe’nin bu sabahki misafileri Bartın’da öğrenim gören Uluslararası öğrenciler oldu. Belediye meclisi üyesi Onur Özkaya’nın davetine katılan öğrenciler Özkaya’ya teşekkür etti. Ak Parti Belediye Meclisi Üyesi ve End Point sahibi Onur..

Özkaya, öğrencileri misafir etti
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da Öğrenim gören Ulusararası öğrenciler Ak partili Belediye meclisi üyesi ve End Point sahibi Onur Özkaya’nın misafiri oldu.

Bartın merkez sinema karşısındaki End point cafe’nin bu sabahki misafileri Bartın’da öğrenim gören Uluslararası öğrenciler oldu. Belediye meclisi üyesi Onur Özkaya’nın davetine katılan öğrenciler Özkaya’ya teşekkür etti.

Ak Parti Belediye Meclisi Üyesi ve End Point sahibi Onur Özkaya yaptığı açıklamada, ” Şehrimizde misafir olarak ağırladığımız, uluslararası öğrenci statüsündeki, dünyanın bir çok farklı ülkesinden şehrimize gelmiş kardeşlerimizi kahvaltı soframızda misafir ettik. Bizler şehrimize, ailelerini, şehirlerini, ülkelerini, kültürlerini bırakıp eğitim görmek adına şehrimize gelen yabancı kardeşlerimizin yanında olmalıyız diye düşünüyorum. Eğitim hayatları burada başarı ile son bulup memleketlerine dönene dek onlara sahip çıkmak, onların dertleri ile dertlenmek, bizlerin görevidir. Belediye Meclis üyesi adayı olduğum zamanlarda verdiğim demeçlerde, bu şehrin gençlerinin sorunları ile, şehrimize gelen üniversiteli kardeşlerimin problemleri ile hemhal olacağım demiştim. Bunu bir kez daha yenilemek istiyorum ki, genç bir belediye meclis üyesi olarak, şehrimizin tüm gençlerine kapım sonuna dek hep açık olacak. Bizim Bartın’a olan sevdamız, Bartın’a olan muhabbetimize hiçbir şey engel olamaz. O yüzden bu şehirde misafir olan her bir kardeşimize ev sahipliği yapmaktan onur duyacağız. Ve bir kez daha yinelemek isterim ki, davetimiz üzere soframızı şenlendiren kardeşlerime gönülden teşekkür ediyorum.”dedi.

Kahvaltı programı hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

İlk yorumu siz yazın