Özkaya, gazetecilerle bir araya geldi

END POİNT Cafe ve Restaurant işletmecisi Ak Parti Belediye Meclisi Üyesi Onur Özkaya Bartın’da görev yapan basın mensuplarını ağırladı. Düzenlenen buluşmada karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak sohbet edildi. END POİNT Cafe ve Restaurant işletmecisi Onur Özkaya Bartın’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltılı programda basın mensuplarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Özkaya, basın mensuplarına..

Özkaya, gazetecilerle bir araya geldi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

END POİNT Cafe ve Restaurant işletmecisi Ak Parti Belediye Meclisi Üyesi Onur Özkaya Bartın’da görev yapan basın mensuplarını ağırladı. Düzenlenen buluşmada karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak sohbet edildi.

END POİNT Cafe ve Restaurant işletmecisi Onur Özkaya Bartın’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltılı programda basın mensuplarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Özkaya, basın mensuplarına işletme hakkında bilgi vererek verilen hizmetleri anlattı.

Özkaya yaptığı açıklamada Bartın’da işletme olarak ilklere imza attıklarını da belirterek tüm Bartın halkını END POİNT Cafe ve Restaurant’a davet ettiğini söyledi.

 

İlk yorumu siz yazın