Oylamanın sonucu belli oldu

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Ulus ilçe teşkilatı Belediye Başkan Adaylığı için eğilim yoklaması yapıldı. Oylama sonunda Çetin Selçuk Arslan, 88 oy aldı. Ulus merkezdeki 138 üyenin oy kullanacağı Belediye Başkan Adaylığı belirlenmesi için yapılan eğilim yoklamasında sandık başkanlığını CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, sandık başkan yardımcılığını ise CHP eski İl Başkanı Hakan Ceylan yaptı…

Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Ulus ilçe teşkilatı Belediye Başkan Adaylığı için eğilim yoklaması yapıldı. Oylama sonunda Çetin Selçuk Arslan, 88 oy aldı.

Ulus merkezdeki 138 üyenin oy kullanacağı Belediye Başkan Adaylığı belirlenmesi için yapılan eğilim yoklamasında sandık başkanlığını CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, sandık başkan yardımcılığını ise CHP eski İl Başkanı Hakan Ceylan yaptı. Oy pusulasında aday adayları Çetin Selçuk Arslan ile geçtiğimiz günlerde aday adaylığından çekilen Sabri Aktaş yer alıyor. 93 üyenin oy kullandığı seçimde Ulus Belediye Başkan Aday Adayı Çetin Selçuk Arslan 88 oy alırken, Sabri Aktaş ise 5 oy aldı. Eğilim yoklamasının tamamlanmasının ardından CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ve CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım Arslan’ı tebrik ederek, hatıra fotoğtafı çektirdiler. 

İlk yorumu siz yazın