Ihlamur toplamaya gitti, 24 saat sonra ölü bulundu

BARTIN’ın Şarköy köyünde ıhlamur toplamaya giden Alaattin Keskin (60), eve geri dönmeyince arama çalışması başlatıldı. Keskin, 1 gün sonra ıhlamur ağacının altında ölü olarak bulundu. Olay, dün Şarköy köyü boğaz mahallesinde yaşandı. Köyde yaşayan 3 çocuk babası emekli çiftçi Alaattin Keskin, evden ıhlamur toplamak için ormana gitti. Akşam eve gelmemesi üzerine durumu jandarma ekiplerine haber..

Ihlamur toplamaya gitti, 24 saat sonra ölü bulundu
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Şarköy köyünde ıhlamur toplamaya giden Alaattin Keskin (60), eve geri dönmeyince arama çalışması başlatıldı. Keskin, 1 gün sonra ıhlamur ağacının altında ölü olarak bulundu.

Olay, dün Şarköy köyü boğaz mahallesinde yaşandı. Köyde yaşayan 3 çocuk babası emekli çiftçi Alaattin Keskin, evden ıhlamur toplamak için ormana gitti. Akşam eve gelmemesi üzerine durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Köye gelen jandarma ekipleri, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri ve köylüler ormanlık alanda arama çalışması başlattı. Alaattin Keskin’i dün geceden beri devam eden arama çalışmalarına sabah saatlerinde jandarma iz takip köpeği de katıldı. 80 kişilik arama ekibi köyden yaklaşık 2,5 km.’lik mesafedeki türbe mevkiinde 24 saat sonra bir ıhlamur ağacının altında aramalara katılan köylüler Alaattin Keskin’in cansız bedenine ulaştı.  Olay yerinde yapılan incelemenin sonrasında emekli çiftçinin taşınması 3 saatte dik yamaçlardan zorlu bir çabanın sonrasında köye indirebildi. Yaşlı adamın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlk yorumu siz yazın