Önce ambulansa çarptı, çaldığı TIR ile yeniden kaza yaptı

BARTIN’da, psikolojik sorunları olan Fikret K.(47) otomobili ile hastane bahçesinde ambulansa çarptı. Tutanak tutulmasının ardından otomobili ile akaryakıt istasyonuna giden Fikret K. çaldığı TIR ile otomobile çarparken, polis tarafından yakalandı. Olay akşam saatlerinde Tuna Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Ankara’da bir kurumda memur olarak çalışan ve bipolar bozukluk sorunu bulunan Fikret K., Bartın’da akrabalarını ziyarete..

Önce ambulansa çarptı, çaldığı TIR ile yeniden kaza yaptı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da, psikolojik sorunları olan Fikret K.(47) otomobili ile hastane bahçesinde ambulansa çarptı. Tutanak tutulmasının ardından otomobili ile akaryakıt istasyonuna giden Fikret K. çaldığı TIR ile otomobile çarparken, polis tarafından yakalandı.

Olay akşam saatlerinde Tuna Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Ankara’da bir kurumda memur olarak çalışan ve bipolar bozukluk sorunu bulunan Fikret K., Bartın’da akrabalarını ziyarete geldi. Rahatsızlanan Fikret K. kendine ait 06 ADB 539 plakalı otomobili ile Bartın Devlet Hastanesi’ne gitti. Fikret K. hastanenin acil girişinde otomobili ile ambulansa çarptı. Trafik polislerinin işlem yapmasının sonrasında otomobiline binen Fikret K., 200 metre ilerideki bir akaryakıt istasyonuna girdi. Burada kendi otomobilini bırakarak, park halindeki 74 BN 681 plakalı TIR’ı çalan Fikret K., bir süre sonra TIR ile bir otomobile çarparak, Yıldız Köyüne ilerledi. Fikret K. köyde bir sokağa girerken, daha fazla ilerleyemedi. Akaryakıt istasyonu çalışanlarının haber vermesi üzerine harekete geçen polis, Fikret K.’yı TIR’dan indirerek gözaltına aldı. Fikret K.’nın karakola götürüldüğü sırada bağırması dikkat çekti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

İlk yorumu siz yazın