MÜSİAD’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. MÜSİAD Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, yayınladığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında şunları ifade etti: “Türkiye Cumhuriyetinin 96. yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin..

MÜSİAD’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MÜSİAD Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, yayınladığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında şunları ifade etti:

“Türkiye Cumhuriyetinin 96. yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyetini, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yâd ediyor, Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimle kutluyorum.”

 

İlk yorumu siz yazın