MÜSİAD Başkanı Aksoy yeni yıl mesajı yayınladı

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, yeni yıl mesajı yayınladı. MÜSİAD Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları ifade etti: “Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, yeni umutlar demektir. 2019 iş dünyası için zorlu bir yıl..

MÜSİAD Başkanı Aksoy yeni yıl mesajı yayınladı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, yeni yıl mesajı yayınladı.

MÜSİAD Bartın Temsilcisi Muhammet Aksoy, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları ifade etti:

“Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, yeni umutlar demektir. 2019 iş dünyası için zorlu bir yıl oldu ancak hiçbir zaman pes etmeyeceğiz. Ekonomik büyüme üretimle oluyor. Üretim olursa istihdam, ihracat artıyor. Ne kadar fazla üretim yaparsak ekonomi o kadar büyüyor. Üretim alanlarına, katma değeri yüksek ürünlere yönelmeliyiz. Mevcut potansiyelimizle daha fazla üretmek, ekonomimizi daha fazla büyütmek, ülke olarak zenginleşmek istiyoruz. Üyelerimizle birlik, beraberlik içinde birçok faaliyetler gerçekleştirdik. Görevi devraldığımdan buyana, yapmış olduğumuz faliyetler, aldığımız mesafe, performansımız, 2020 yılına ait beklentileri yüksek tutmamıza vesile olmuştur.

2020 yılının, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, Dünyada, barış, huzur, sağlık, hoşgörü, birlik, beraberlik, bereketli ve sorunsuz bir yıl olmasını dilerim”

 

İlk yorumu siz yazın