Mescier şirketler grubu yeni yıl mesajı yayınladı

BATI Karadeniz Bölgesinde birçok alanda faaliyetlerini sürdüren Mescier şirketler grubu yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mescier şirketler grubu yayınladığı mesajında şunları kaydetti: “Ülke olarak acısıyla, tatlısıyla, her alanda çok önemli değişimlerin, dönüşümlerin, tarihimize not düşülecek olayların yaşandığı bir yılı geride bırakıyoruz. Yeni yıla, hiç şüphesiz yeni beklentilerle, umutlarla, yeni heyecanlarla giriyoruz. 2019 yılı..

Mescier şirketler grubu yeni yıl mesajı yayınladı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BATI Karadeniz Bölgesinde birçok alanda faaliyetlerini sürdüren Mescier şirketler grubu yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mescier şirketler grubu yayınladığı mesajında şunları kaydetti:

“Ülke olarak acısıyla, tatlısıyla, her alanda çok önemli değişimlerin, dönüşümlerin, tarihimize not düşülecek olayların yaşandığı bir yılı geride bırakıyoruz. Yeni yıla, hiç şüphesiz yeni beklentilerle, umutlarla, yeni heyecanlarla giriyoruz. 2019 yılı her ne kadar sıkıntılar, acılar, elim kazalarla bizleri sınasa da, ülkemizin, devletimizin, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen bazı çevrelerin kendini açık ettiği bir yıl olsa da, aynı zamanda bir olmamızın, birlik olmamızın ve sonuçta aynı hedefe yürüyen bir millet olmamızın önemli adımlarının atıldığı bir yıl olması açısından da son derece müstesna bir seneydi. Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılında milletçe birbirimize daha çok kenetlenmeyi umuyor, yaşanılan olayların bir daha yaşanmamasını diliyorum. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.”

 

İlk yorumu siz yazın