Kumluca’ya dev Türk Bayrağı

BARTIN’ın Ulus ilçesi Kumluca Beldesinin en tepe noktasına 22 metre uzunluğunda 54 metrekare büyüklüğünde dev Türk Bayrağı yapıldı. Kumluca Belediyesi tarafından beldenin en yüksek noktası olan Maltepe bölgesine 22 metre uzunluğunda 54 metrekare büyüklüğünde Türk Bayrağı dikilerek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nda göndere çekildi. Ulus Kaymakamı Anıl Alkal, Kumluca Belediye Başkanı..

Kumluca’ya dev Türk Bayrağı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Ulus ilçesi Kumluca Beldesinin en tepe noktasına 22 metre uzunluğunda 54 metrekare büyüklüğünde dev Türk Bayrağı yapıldı.

Kumluca Belediyesi tarafından beldenin en yüksek noktası olan Maltepe bölgesine 22 metre uzunluğunda 54 metrekare büyüklüğünde Türk Bayrağı dikilerek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nda göndere çekildi. Ulus Kaymakamı Anıl Alkal, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ile birlikte Türk Bayrağının dikildiği bölgeye giderek, incelemelerde bulundular. Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can’ın girişimleri tarafından Türk Bayrağını çok beğendiğini belirten Kaymakam Alkal, Başkan Can’a teşekkürlerini sundu. Belediye Başkanı İsmail Can bayrağın dikildiği alanın önümüzdeki günlerde rekreasyon ve çevre düzenlemelerinin yapıldıktan sonra beldenin izlenebileceği güzel bir seyir terası haline getireceklerini söyledi.

 

İlk yorumu siz yazın