Kıbrıs gazisi toprağa verildi

BARTIN’ın Ulus İlçesi Abdipaşa Beldesi’nde yaşayan Kıbrıs gazisi hayatını kaybetti. Abdipaşa Merkez camiinde kılınan namazın ardından toprağa verildi. Abdipaşa Beldesinde yaşayan İsa Gülenç hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde evinden alınan Gülenç için merkez camiinde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Askeri erkan’ın yanı sıra Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ve çok..

Kıbrıs gazisi toprağa verildi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Ulus İlçesi Abdipaşa Beldesi’nde yaşayan Kıbrıs gazisi hayatını kaybetti. Abdipaşa Merkez camiinde kılınan namazın ardından toprağa verildi.

Abdipaşa Beldesinde yaşayan İsa Gülenç hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde evinden alınan Gülenç için merkez camiinde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Askeri erkan’ın yanı sıra Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan namazın ardından Gazi Gülenç toprağa verildi. Bizlerde ACAR MEDYA olarak Kıbrıs gazimize Allahtan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına baş sağılığı diliyoruz.

 

İlk yorumu siz yazın