Kesilen ağacın devrilmesi sonucu hayatını kaybetti

BARTIN’ın Hasankadı beldesinde ormana mantar toplamak için çıkan Ramazan Akbağ (57), daha önceden kesilen ve o sırada altından geçtiği sırada devrilen ağacın altında kalarak hayatını kaybetti. Olay, Hasankadı Beldesine bağlı Karşıyaka mahallesindeki ormanlık alanda meydana geldi. İddialara göre, Ramazan Akbağ sabah saatlerinde ormanlık alana hayvanlarını bıraktıktan sonra, mantar toplamak için ormana girdi. Akbağ, ormanda gezerken..

Kesilen ağacın devrilmesi sonucu hayatını kaybetti
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Hasankadı beldesinde ormana mantar toplamak için çıkan Ramazan Akbağ (57), daha önceden kesilen ve o sırada altından geçtiği sırada devrilen ağacın altında kalarak hayatını kaybetti.

Olay, Hasankadı Beldesine bağlı Karşıyaka mahallesindeki ormanlık alanda meydana geldi. İddialara göre, Ramazan Akbağ sabah saatlerinde ormanlık alana hayvanlarını bıraktıktan sonra, mantar toplamak için ormana girdi. Akbağ, ormanda gezerken daha önceden kesilmiş ağacın üzerine devrilmesi sonucu hayatını kaybetti.

Ağacın devrilmesi sesini duyan köyde yaşayan akrabaları ormanlık alana geldi. Vatandaşların haber vermesi üzerine sağlık ekipleri Akbağ’ın öldüğünü tespit etti. Köye gelen İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri Akbağ’ı vatandaşların yardımıyla çıkarttı. Akbağ daha sonra otopsisi yapılmak üzere Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

İlk yorumu siz yazın