Kayınpeder ve gelini gözyaşları arasında toprağa verildi

BARTIN’ın Kozcağız beldesinde yaşayan Mustafa G. (40), komşularıyla bilinmeyen bir nedenle Celal Geredeli ve gelini Selda Gereli’yi öldürmesinin ardından bugün köyde az sayıda kişinin katıldığı cenaze namazı ile toprağa verildi. Kozcağız beldesine bağlı Yenişar Mahallesi’nde inşaatlarda işçi olarak çalışan Mustafa G., dün akşam saatlerinde bilinmeyen nedenle karşı komşuları olan Celal Geredeli ve gelini Selda Geredeli’yi (45) av tüfeği ile vurdu. Daha sonra Celal Geredeli’nin oğlu Bilal Geredeli’ye (46) ateş eden..

Kayınpeder ve gelini gözyaşları arasında toprağa verildi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Kozcağız beldesinde yaşayan Mustafa G. (40), komşularıyla bilinmeyen bir nedenle Celal Geredeli ve gelini Selda Gereli’yi öldürmesinin ardından bugün köyde az sayıda kişinin katıldığı cenaze namazı ile toprağa verildi.

Kozcağız beldesine bağlı Yenişar Mahallesi’nde inşaatlarda işçi olarak çalışan Mustafa G., dün akşam saatlerinde bilinmeyen nedenle karşı komşuları olan Celal Geredeli ve gelini Selda Geredeli’yi (45) av tüfeği ile vurdu. Daha sonra Celal Geredeli’nin oğlu Bilal Geredeli’ye (46) ateş eden Mustafa G., olaya müdahale etmek isteyen komşusu Döndü Geredeli’yi (60) de vurdu. Mustafa G. daha sonra tüfekle kendini vurdu.

CENAZEDE YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Celal Geredeli ve Selda Geredeli sabah saatlerinde Bartın Devlet Hastanesi morgundan sabah cenaze aracı ile Yenişar mahallesindeki evine götürüldü. Koronavirüs tedbirleri ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle köy mezarlığında jandarma ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı. Az sayıda kişinin katıldığı Celal Geredeli ve Selda Geredeli köy mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Komşularını öldürdükten sonra intihar eden Mustafa G.’nin yoğun bakımda tedavi altında olduğu, Döndü Geredeli’nin normal serviste tedavisi devam ettiği öğrenildi.

 

İlk yorumu siz yazın