Kavşakta demir yüklü tır devrildi

BARTIN Organize Sanayi Bölgesinden Bartın Limanına seyir halinde olan demir yüklü tır Devlet Hastanesi Kavşağında kontrolden çıkarak devrildi. Tır sürücüsü 44 yaşındaki O.A. 112 ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından Bartın Devlet Hastanesine kaldırıldı. Devrilen tırın dorsesindeki demirlerde yola döküldü. Kaza sırasında kavşakta başka bir araç ve yayanın olmaması olası bir faciayı engelledi. Trafik ekiplerince bölgedeki..

Kavşakta demir yüklü tır devrildi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Organize Sanayi Bölgesinden Bartın Limanına seyir halinde olan demir yüklü tır Devlet Hastanesi Kavşağında kontrolden çıkarak devrildi. Tır sürücüsü 44 yaşındaki O.A. 112 ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından Bartın Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Devrilen tırın dorsesindeki demirlerde yola döküldü. Kaza sırasında kavşakta başka bir araç ve yayanın olmaması olası bir faciayı engelledi. Trafik ekiplerince bölgedeki trafik akışının güvenli bir şekilde sağlanması için güvenlik önlemleri alındı. Devrilen tırdaki malzemeler çekici yardımıyla başka bir tıra yüklendi. Devrilen tırında çekici ile kaldırılması için çalışma başlatıldı.

İlk yorumu siz yazın