Jandarmadan yeni yıl öncesinde kumar baskını

BARTIN’ın Amasra ilçesine bağlı Kocaköy köyünde jandarma tarafından yapılan kumar baskınında ‘sigaramatik’denilen kumar cihazı ele geçirildi. Kocaköy köyünde Amasra ilçe Jandarma komutanlığı ekipleri tarafından Bartın il jandarma komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) unsurlarının desteği ile istihbarata dayalı yapılan denetim ve kontrollerde köydeki bir kıraathânede halkı kumara alıştıran kumar ve sigara makinaları olarak bilinen ‘Sigaramatik’..

Jandarmadan yeni yıl öncesinde kumar baskını
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Amasra ilçesine bağlı Kocaköy köyünde jandarma tarafından yapılan kumar baskınında ‘sigaramatik’denilen kumar cihazı ele geçirildi.

Kocaköy köyünde Amasra ilçe Jandarma komutanlığı ekipleri tarafından Bartın il jandarma komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) unsurlarının desteği ile istihbarata dayalı yapılan denetim ve kontrollerde köydeki bir kıraathânede halkı kumara alıştıran kumar ve sigara makinaları olarak bilinen ‘Sigaramatik’ kumar makinası tespit ele geçirildi. Tespit edilen sigaramatik cihazı ve içerisinde bulunan sigara ve bir miktar paraya jandarma ekiplerince el konuldu. Kıraathane  sahibi hakkında Jandarma tarafından Kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan işlem yapıldı.

İlk yorumu siz yazın