Jandarmadan ceza yağdı: 394 bin tl

HAFTASONU uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması ve maskesiz gezinti yapma yasağına uymayanlara toplamda 394 bin tl ceza kesti. Jandarma ekipleri sokağa çıkma kısıtlaması ve maskesiz sokağa çıkma yasağı kapsamında Mugada, Güzelcehisar ve Büyükkızılkum tatil beldesinde uygulama yaptı. Bu kapsamında rekor ceza uyguladı. Güzelcehisar tatil beldesinde maskesiz ve sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan vatandaşlara 389 bin 25 tl,..

Jandarmadan ceza yağdı: 394 bin tl
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

HAFTASONU uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması ve maskesiz gezinti yapma yasağına uymayanlara toplamda 394 bin tl ceza kesti.

Jandarma ekipleri sokağa çıkma kısıtlaması ve maskesiz sokağa çıkma yasağı kapsamında Mugada, Güzelcehisar ve Büyükkızılkum tatil beldesinde uygulama yaptı. Bu kapsamında rekor ceza uyguladı. Güzelcehisar tatil beldesinde maskesiz ve sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan vatandaşlara 389 bin 25 tl, Mugada tatil beldesinde bin 800 tl ve Büyükkızılkum köyünde de 3 bin 600 tl ceza kesildi. Toplamda jandarma ekipleri kurallara uymayan şahıslara 394 bin 65 tl ceza kesmiş oldu.

 

İlk yorumu siz yazın