İşte askerimizin şefkati…

BARTIN Karabük yolu üzerinde bir otomobil çarpması sonucu yaralandığı tahmin edilen yaralı köpeğe yoldan geçen jandarma ekipleri sahip çıktı. Yaralı köpek veterinere teslim edildi. Bartın Karabük yolu Çayırköy mevkiinde yol kenarında bacağından kan geldiğini gören jandarma ekipleri sahip çıktı. Ana yol üzerinde devriye atan jandarma ekipleri yol kenarında sekerek bacağında bir sokak köpeğini gördükten sonra..

İşte askerimizin şefkati…
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Karabük yolu üzerinde bir otomobil çarpması sonucu yaralandığı tahmin edilen yaralı köpeğe yoldan geçen jandarma ekipleri sahip çıktı. Yaralı köpek veterinere teslim edildi.

Bartın Karabük yolu Çayırköy mevkiinde yol kenarında bacağından kan geldiğini gören jandarma ekipleri sahip çıktı. Ana yol üzerinde devriye atan jandarma ekipleri yol kenarında sekerek bacağında bir sokak köpeğini gördükten sonra köpeğe yardım etti. Jandarma ekipleri ilk olarak köpeğe su vererek, durumu veteriner hekime bildirdi. Yaralı köpeğe bir aracın çaptığı tahmin edilirken, köpek tedavisi için veteriner hekime teslim edildi. Köpeğe yardımcı olan jandarma ekiplerini gören sürücüler ve vatandaşlardan büyük takdir topladılar.

 

İlk yorumu siz yazın