Isınmak için ateşe dökülen tiner, patladı. 1 işçi yaralandı

BARTIN’da yeni adliye binası inşaatında çalışan işçiler sabah saatlerinde ısınmak için yaktıkları ateşe tiner dökmeleri sonucunda 1 işçi yanarak, yaralandı. Olay, 8:30 sıralarında Kemerköprü mahallesinde inşaatı devam eden yeni adliye binasında meydana geldi. İddialara göre, inşaat sabah saatlerinde çalışma için gelen işçiler binanın önünde ısınmak için bir kovanın içine ateş yaktılar. Ateşin artması için Arif..

Isınmak için ateşe dökülen tiner, patladı. 1 işçi yaralandı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da yeni adliye binası inşaatında çalışan işçiler sabah saatlerinde ısınmak için yaktıkları ateşe tiner dökmeleri sonucunda 1 işçi yanarak, yaralandı.

Olay, 8:30 sıralarında Kemerköprü mahallesinde inşaatı devam eden yeni adliye binasında meydana geldi. İddialara göre, inşaat sabah saatlerinde çalışma için gelen işçiler binanın önünde ısınmak için bir kovanın içine ateş yaktılar. Ateşin artması için Arif Ö.(26), elindeki tineri kovaya attı. Bu sırada alevlenen tiner nedeniyle işçi, alevlerin arasında kaldı. Bacaklarında yüzünde ve kafasında yanıklar oluşan Arif Ö.’nün yardımına arkadaşları koştu. İşçinin üzerindeki alevleri söndüren arkadaşları durumu 112 sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler vücudunda yanıklar olan işçiyi Bartın Devlet Hastanesine götürdü. Vücudunun büyük bölümünde yanıklar oluşan işçinin uygun olan bir yanık merkezine sevk edileceği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

İlk yorumu siz yazın