Irmağa yuvarlandı, polis ve sağlık ekipleri kurtardı

BARTIN’da iddialara göre, alkol alan C.B, 10 metreden ırmağa yuvarlandı. Şahıs, sağlık ekipleri ve polis ekipleri tarafından bulunduğu yerden çıkartılarak, hastanede tedavi altına alındı. Olay, akşam saatlerinde Okulak mahallesi Kanlıırmak caddesinde meydana geldi. İddialara göre, C.B, alkol aldıktan sonra ırmağı izlediği sırada dengesini kaybederek, 10 metreden aşağıya yuvarlandı. Şahsın ırmağın kenarına yuvarlandığını gören vatandaşlar durumu..

Irmağa yuvarlandı, polis ve sağlık ekipleri kurtardı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da iddialara göre, alkol alan C.B, 10 metreden ırmağa yuvarlandı. Şahıs, sağlık ekipleri ve polis ekipleri tarafından bulunduğu yerden çıkartılarak, hastanede tedavi altına alındı.

Olay, akşam saatlerinde Okulak mahallesi Kanlıırmak caddesinde meydana geldi. İddialara göre, C.B, alkol aldıktan sonra ırmağı izlediği sırada dengesini kaybederek, 10 metreden aşağıya yuvarlandı. Şahsın ırmağın kenarına yuvarlandığını gören vatandaşlar durumu 112 sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine haber verdi. Ekipler, alkollü şahsın yanına indi. İlk sağlık kontrolü bulunduğu yerde yapılan şahıs daha sonra sedye ile polislerin yardımıyla ambulansa taşındı. Hastaneye kaldırılan C.B, tedavi alına alındı.

İlk yorumu siz yazın