Fuarda Amasra tanıtılacak

6-8 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Travel Turkey İzmir Uluslar arası Turizm fuarına Amasra Kültür ve Turizm Derneği Batı Karadeniz Kalkınma Birliğinin destekleri ile katılacak. Amasra Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hüseyin Boran, “Bu Yıl 12.’incisi 6-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Uluslar arası Turizm Fuarına Bartın İlimizin Kültürel ve Doğal Güzelliklerini..

Fuarda Amasra tanıtılacak
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

6-8 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Travel Turkey İzmir Uluslar arası Turizm fuarına Amasra Kültür ve Turizm Derneği Batı Karadeniz Kalkınma Birliğinin destekleri ile katılacak.

Amasra Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hüseyin Boran, “Bu Yıl 12.’incisi 6-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Uluslar arası Turizm Fuarına Bartın İlimizin Kültürel ve Doğal Güzelliklerini İlçemizin Tarihi değerlerini tanıtmak için Derneğimiz olarak BAKAB (Batı Karadeniz Kalkınma Birliği) destekleri ile katılıyoruz. “Amasra standımızda yerli ve yabancı turizm profesyonellerine İlimizin ve ilçemizin tarihi, doğal güzelliklerinin yanı sıra UNESCO adaylık sürecimiz hakkında bilgiler sunulacak ayrıca yöresel lezzetlerimiz misafirlere ikram edilecek.  İlçemizdeki turizm işletmelerimiz tanıtım materyallerini seyahat acentelerine sunarak, 2019’da düzenleyecekleri tur organizasyonları ve konaklama hizmetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunacak yerli ve yabancı tur operatörleri ile anlaşmalar yapılarak ilçemizin turizm potansiyeli arttırılacaktır.

Tanıtım sloganı “Fatih’in Mirası”

Dernek Hüseyin Boran Bu yılki fuar da Amasra standının sloganı “Fatih’in Mirası Dünyanın Göz Bebeği Amasra” olarak belirlendiğini belirterek, “Yerli ve yabancı Profesyonel turizmcilere Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce hazırlanan tanıtım setlerin dağıtımı yapılacak ayrıca Amasra Kaymakamlığı destekleri ile hazırlanan yöresel ürünler ziyaretçilere damak tadına sunulacaktır.”dedi.

 

İlk yorumu siz yazın