Eriş Yem Bartın Bayii Bayram mesajı

ERİŞ Yem Bartın Bayii ile Başak Ekmek firması sahibi Fuat Kapsız, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm hemşehrilerinin bayramını kutladı. Fuat Kapsız, yayınladığı mesajda şunları kaydetti: “Dostluk ve yardımlaşma, birlik ve beraberlik gibi güzel duyguların yaşandığı bayramlarımız, bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak değerlerimizdendir. Akraba, dost ve arkadaşların bir araya..

Eriş Yem Bartın Bayii Bayram mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

ERİŞ Yem Bartın Bayii ile Başak Ekmek firması sahibi Fuat Kapsız, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm hemşehrilerinin bayramını kutladı.

Fuat Kapsız, yayınladığı mesajda şunları kaydetti: “Dostluk ve yardımlaşma, birlik ve beraberlik gibi güzel duyguların yaşandığı bayramlarımız, bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak değerlerimizdendir. Akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu milletçe yaşadığımız özel günlerdir. Bu bayramda da annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız ve dostlarımızın yanı sıra yetimleri, öksüzleri, hastaları, şehit yakınlarını, şehit çocuklarını ziyaret edelim, onların da bayram sevincine ve mutluluklarına ortak olalım. Muhtaçları, düşkünleri, yaşlıları koruyup gözetmeyi, onlara da yardım elimizi uzatmayı, ihmal etmeyelim, Tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını kutlar, sevgi, saygı ve kardeşlik duyguları içerisinde mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim”

 

İlk yorumu siz yazın