Emniyetten uyuşturucu operasyonu

BARTIN Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları operasyonda çok sayıda yasadışı cinsel içerikli hap ve alkollü içki ele geçirdi. Bartın Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yasadışı cinsel içerikli hap ve alkollü içki operasyonunda, M.K isimli şahsın ikametinde ve işyerinde yapılan aramalarda; 5 adet Viski..

Emniyetten uyuşturucu operasyonu
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları operasyonda çok sayıda yasadışı cinsel içerikli hap ve alkollü içki ele geçirdi.

Bartın Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yasadışı cinsel içerikli hap ve alkollü içki operasyonunda, M.K isimli şahsın ikametinde ve işyerinde yapılan aramalarda; 5 adet Viski yapımında kullanılan kit, 5 adet şişe içerisinde yapma rakı, 4 adet şişe içerisinde yapma viski, 1 adet 5 litrelik etil alkol, 20 Adet (her bir kutu içerisinde 7 adet ürün bulunan) CİALİS marka oral jel, 1 Adet Stag marka geciktirici sprey, 4 adet (her bir kutu içerisinde 7 adet ürün bulunan) KAMAGRA marka oral jel, 1 Adet VALTRO ibareli kuru sıkı tabanca ve şarjörü, 1 adet ME8 POLİCE Cal 8mm ibareli kurusıkı tabanca ele geçirildi.

M.K isimli şahıs ise hakkında yapılan adli işlem sonucunda serbest bırakıldı.

Öte yandan, Bartın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları ve Narkotim Büro Amirliği ekipleri tarafından, Bartın merkezde uyuşturucu madde bulunduran kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik yapılan çalışma yaptı. Bu çalışmalar neticesinde, önceki gün yakalanan K.K’nın yaşadığı evde 69 Adet Kök Hint Keneviri Bitkisi daralı ağırlığı 117,01 gram gelen renk görünüm koku itibariyle SKUNK , daralı ağırlığı 2509,52 gelen renk görünüm ve koku itibariyle KUBAR ESRAR olduğu değerlendirilen uyuşturucu maddesi, daralı ağırlığı 192,88 gram gelen Kenevir Tohumu, 30 adet Dolu Av Tüfeği Fişeği, 2 adet Yivsiz Av Tüfeği, 1 adet hassas Terazi, 1 adet Uyuşturucu kullanmaya yarayan Bong Tabir edilen aparat, 1 Adet uyuşturucu parçalamaya yarayan grander aparatı ele geçirildi. Olayla ilgili olarak şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak veya Sağlamak Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kabul Etmek veya Bulundurmak ve 2313 SKM” suçundan gözaltına alınan K.K tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

 

İlk yorumu siz yazın