Doğal ortamında işte böyle görüntülendiler…

BARTIN Kastamonu sınırlarındaki Küre Dağları Milli Parkında tarlada çalışan bir çiftçi bahçesinin yakınındaki 2 karacanın oynamasını cep telefonu ile kaydetti. Batı Karadeniz Bölgesinde Bartın ve Kastamonu sınırları içerisinde bulunan 37 bin 753 hektarlık alandaki Küre Dağları Milli Parkında birçok yabani hayvan bulunuyor. Zaman zaman kurulan fotokapanlarla görüntülen vahşi yaşam bu kez bir çiftçi tarafından cep..

Doğal ortamında işte böyle görüntülendiler…
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Kastamonu sınırlarındaki Küre Dağları Milli Parkında tarlada çalışan bir çiftçi bahçesinin yakınındaki 2 karacanın oynamasını cep telefonu ile kaydetti.

Batı Karadeniz Bölgesinde Bartın ve Kastamonu sınırları içerisinde bulunan 37 bin 753 hektarlık alandaki Küre Dağları Milli Parkında birçok yabani hayvan bulunuyor. Zaman zaman kurulan fotokapanlarla görüntülen vahşi yaşam bu kez bir çiftçi tarafından cep telefonuna yansıdı. Milli park sınırları içerisindeki bir tarlada çalışan bir vatandaş tarlasının yanındaki seslerin ne olduğunu merak etti. Seslerin geldiği yöne giden çiftçi iki yetişkin karacanın koşturarak oyun oynamasına şahit oldu. Doğal ortamında yaşanan bu ilginç anlar vatandaşın cep telefonu kamerası ile görüntüledi.

 

İlk yorumu siz yazın