Dernekte Bulut dönemi

BARTIN Gazeteciler Derneği Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Yapılan kongrede tek liste ile seçime giden Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanlığına seçildi. Bartın Gazeteciler Derneği Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Bartın TSO toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede eski Başkan Güngör Yavuzaslan aday olmazken seçime tek liste ile giden Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut..

Dernekte Bulut dönemi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Gazeteciler Derneği Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Yapılan kongrede tek liste ile seçime giden Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanlığına seçildi.

Bartın Gazeteciler Derneği Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Bartın TSO toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede eski Başkan Güngör Yavuzaslan aday olmazken seçime tek liste ile giden Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut oy birliği ile  Bartın Gazeteciler Derneği Başkanlığı görevine seçildi. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği kongrede birlik ve beraberlik mesajları verilirken eski Başkan Güngör Yavuzaslan iş yoğunluğu ve diğer dernek faaliyetleri dolayısıyla yeniden aday olmayacağını duyurdu. Kongrenin Divan Başkanlığını Güngör Demirci yaparken divan üyeliklerine ise Ekrem Altunok ve Rasih Karakaş seçildi. Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Bartın Gazeteciler Derneği eski Başkanı Güngör Yavuzaslan iş yoğunluğu dolayısıyla kongrede aday olmadığını duyururken derneğin üyesi olmaya devam edeceğini ve göreve gelen yönetime her zaman destek vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Bulut, “Dayanışmayı artıracağız”

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı seçilen Hacı Bulut ise yaptığı konuşmada bayrağı devir aldıkları yerden daha yükseklere taşıyacaklarını belirterek yapılan kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi. Bulut konuşmasında şunları söyledi, “Güngör Yavuzaslan’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Yine hep beraber bu derneği toparlamaya çalışacağız. İlk olarak yapmak istediğimiz yönetim organları olarak sık sık toplantı yaparak yine bu şekilde tüm hazirunun katılımı ile seçim olmadan bir araya geleceğiz. Hedeflerimiz mesleki dayanışmamızı geliştirmek olacak. Bu dayanışmayı artıracağız. Bir kez daha tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Kesinlikle birlik ve beraberliğimizi bozmamız lazım.”dedi.

Kongre sonunda ise önceki yönetimin raporları okunarak ibra edildi. Son olarak ise oy birliği ile Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Bulut, Gazeteciler Derneği Başkanlığı görevine seçildi. Kongre hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Bartın Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Yönetim Asil: Hacı Bulut, Selim Bostancı, Hasan Camcı, Erdem Tabakoğlu ve Satılmış Boyacı

Denetim Kurulu Asil: Hikmet Sönmez, Mustafa Kurt ve Savaş Balta.

Federasyon Delegeleri: Esen Aliş, Güngör Yavuzaslan, Bülent Bostancı ve Ayhan Acar

 

 

 

 

 

İlk yorumu siz yazın