Denizin ortasında kaldı…!!!

BARTIN’ın Kurucaşile ilçesinde denizde ilerleyen kuru yük gemisi bilinmeyen bir nedenle arıza yaptı. Gemi karaya yakın bir yere demir atarak, tamir edilmeyi beklediği öğrenildi. Akşam saatlerinde Rusya’dan Zonguldak’a giden kuru yük gemisi bilinmeyen bir nedenle Kurucaşile ilçesi Çambu ile Tekkeönü köylerinin arasındaki denizde hareketsiz şekilde beklemeye başladı. Durumdan şüphelenen vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine haber verdi…

Denizin ortasında kaldı…!!!
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Kurucaşile ilçesinde denizde ilerleyen kuru yük gemisi bilinmeyen bir nedenle arıza yaptı. Gemi karaya yakın bir yere demir atarak, tamir edilmeyi beklediği öğrenildi.

Akşam saatlerinde Rusya’dan Zonguldak’a giden kuru yük gemisi bilinmeyen bir nedenle Kurucaşile ilçesi Çambu ile Tekkeönü köylerinin arasındaki denizde hareketsiz şekilde beklemeye başladı. Durumdan şüphelenen vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Haber verilmesi üzerine geminin yanına gelen Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Bölge komutanlığına bağlı ekipler durum hakkında gemi kaptanından bilgi aldı. İddialara göre, gemi kaptanı gemideki personelin tahliyesini istememesi üzerine ekipler geminin bulunduğu yerden ayrıldı. Geminin acentası Miray Denizcilikten yapılan yazılı açıklamada; gemini arıza yaptığı, tamir edildikten sonra yoluna devam edeceği bildirildi.

İlk yorumu siz yazın