Denizden bu sefer….

BARTIN’ın Amasra ilçesinde Dünya temizlik günü ve Avrupa hareketlilik günü nedeniyle liman temizliğinde denizden plastik sandalye, otomobil lastiği ve yangın tüpü çıktı. Dünya temizlik günü ve Avrupa hareketlilik günü nedeniyle Amasra ilçesi Büyük Limanda denizde temizlik yapıldı. Batı Karadeniz Sualtı Denizcilik kulübüne bağlı 7 dalgıç 1 saat boyunca limanda temizlik yaptı. Etkinliğin sonunda denizden çıkan..

Denizden bu sefer….
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Amasra ilçesinde Dünya temizlik günü ve Avrupa hareketlilik günü nedeniyle liman temizliğinde denizden plastik sandalye, otomobil lastiği ve yangın tüpü çıktı.

Dünya temizlik günü ve Avrupa hareketlilik günü nedeniyle Amasra ilçesi Büyük Limanda denizde temizlik yapıldı. Batı Karadeniz Sualtı Denizcilik kulübüne bağlı 7 dalgıç 1 saat boyunca limanda temizlik yaptı. Etkinliğin sonunda denizden çıkan çöpler herkesi şaşırttı. Dalgıçlar plastik sandalye, yangın tüpü, elektirik süpürgesi borusu ve diğer atıkları limana çıkartarak, sergilediler. Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ise etkinliği gerçekleştiren kulüp üyelerine teşekkür etti.

İlk yorumu siz yazın