Dağdeviren’den Kurban Bayramı mesajı

KURBAN Bayramı nedeniyle Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Bartın İl Temsilcisi Mustafa Dağdeviren bir mesaj yayınladı. Mustafa Dağdeviren Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi: “İnsanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve..

Dağdeviren’den Kurban Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

KURBAN Bayramı nedeniyle Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Bartın İl Temsilcisi Mustafa Dağdeviren bir mesaj yayınladı.

Mustafa Dağdeviren Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi:

“İnsanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, birlikteliğimizin güçlendiği, bu mübarek bayramda, yüce dinimizin tavsiye ettiği gibi, herkesin birbiriyle kucaklaşmasını ve tüm toplumumuza dayanışma ve yardımlaşma havasının hakim olmasını temenni ediyorum. Huzur ve güven ortamı içinde kutlayacağımız Kurban Bayramında ne yazık ki, bizler ülkemizde bayramın getirdiği güzellikleri hep birlikte barış ve sükun içinde idrak ederken; bütün dünyanın gözü önünde İslam ülkelerindeki katliam ve yıkımın acısını yüreğimizde hissediyor, komşu İslam ülkelerinde devam eden zulüm ve çatışmaların hüznünü tüm kalbimizde yaşıyoruz. Bu mübarek günler vesilesiyle, İslam dünyasında yaşanan kaos ve çatışmaların son bulmasını temenni ediyor, bayramın hemşerilerimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Daha nice bayramlarda bir arada olmak dileğiyle, Kurban Bayramınız mübarek olsun. Allah kestiğiniz kurbanları kabul etsin”

 

İlk yorumu siz yazın