Çatılarda biriken karlar büyük tehlike oluşturuyor

BARTIN’da 3 gün etkili olan kar yağışının ardından çatılarda biriken karlar büyük tehlike oluşturmaya başladı. Belediye ekipleri çatılardaki karları temizleme çalışması yapıyor. Kent merkezinde 80 santime ulaşan kar kalınlığının çatılarda kar birikmelerine neden oldu. Hava sıcaklığının artmasıyla birlikte çatılarda karlar düşmesiyle vatandaşlar için büyük risk oluşturuyor. Sabah saatlerinde kırtepe mahallesindeki bir otelin çatısında biriken karlar..

Çatılarda biriken karlar büyük tehlike oluşturuyor
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da 3 gün etkili olan kar yağışının ardından çatılarda biriken karlar büyük tehlike oluşturmaya başladı. Belediye ekipleri çatılardaki karları temizleme çalışması yapıyor.

Kent merkezinde 80 santime ulaşan kar kalınlığının çatılarda kar birikmelerine neden oldu. Hava sıcaklığının artmasıyla birlikte çatılarda karlar düşmesiyle vatandaşlar için büyük risk oluşturuyor. Sabah saatlerinde kırtepe mahallesindeki bir otelin çatısında biriken karlar büyük bir gürültüyle yere düştü. Çatılardan düşen kar nedeniyle işyerlerinin önünde büyük birikintiler oluştu. Vatandaşlar zaman zaman altından geçtiği anlar büyük tehlike oluşturdu. Belediye ekipleri çatıdaki karları temizleme için çalışma başlatırken, vatandaşların binaların altından geçerken dikkatli olmalarını istedi.

 

İlk yorumu siz yazın