Cankurtaranlar hayata döndürdü

BARTIN’da epilepsi hastası olan genç kadın denizde boğulma tehlikesi geçirdi. Solunum fonksiyonları duran genç kadın Bartın İl Özel İdaresine ait cankurtaranlar tarafından yapılan müdahale ile hayata döndürüldü. Dün, Güzelcehisar sahilinde serinlemek için denize giren epilepsi hastası Gülşen Aydın denizde nöbet geçirince boğulma tehlikesi geçirdi. Bartın İl Özel İdaresi cankurtaranları tarafından fark edilen genç kadın, uzun..

Cankurtaranlar hayata döndürdü
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da epilepsi hastası olan genç kadın denizde boğulma tehlikesi geçirdi. Solunum fonksiyonları duran genç kadın Bartın İl Özel İdaresine ait cankurtaranlar tarafından yapılan müdahale ile hayata döndürüldü.

Dün, Güzelcehisar sahilinde serinlemek için denize giren epilepsi hastası Gülşen Aydın denizde nöbet geçirince boğulma tehlikesi geçirdi. Bartın İl Özel İdaresi cankurtaranları tarafından fark edilen genç kadın, uzun uğraşlar sonucu denizden çıkartıldı. Solunum fonksiyonlarının durduğu belirtilen Gülşen Aydın cankurtaranlar tarafından yapılan ilk yardımla hayata döndürüldü. Daha sonra olay yerine gelen 112 acil servis ekiplerine teslim edilen Aydın, ambulansla Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Genç kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

İlk yorumu siz yazın