Bunun adı vahşet…önce vurdu, sonra yavrusunu köpek parçaladı

BARTIN’ın Ulus ilçesinde, bir kişi tüfekle ateş ederek gebe karacayı vururken, köpeğini karacanın üstüne saldı. Doğa Koruma ve Milli Parklar ekipleri karacayı vurarak öldüren kişiyi bulmak için çalışma başlattı. Olay, dün akşam saatlerinde Kumluca Beldesinde ormanlık alanda meydana geldi. İddiaya göre, yayla bölgesinde kulübesi olan bir kişi tüfekle ateş ederek gebe karacayı vurdu. Yaralanan karaca..

Bunun adı vahşet…önce vurdu, sonra yavrusunu köpek parçaladı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Ulus ilçesinde, bir kişi tüfekle ateş ederek gebe karacayı vururken, köpeğini karacanın üstüne saldı. Doğa Koruma ve Milli Parklar ekipleri karacayı vurarak öldüren kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

Olay, dün akşam saatlerinde Kumluca Beldesinde ormanlık alanda meydana geldi. İddiaya göre, yayla bölgesinde kulübesi olan bir kişi tüfekle ateş ederek gebe karacayı vurdu. Yaralanan karaca kaçmaya çalıştığı sırada köpeğini üstüne saldı. Yaralı karaca koştuğu sırada, düşük yaptı. Köpek, yavru karacayı parçaladı. Olaya şahit olan ormandaki vatandaşlar cep telefonu ile o anları fotoğraf çekerek, durumu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Ekipler, yaylaya gelerek karacayı vurarak öldüren kişiyi bulmak için araştırma başlattı. Bulunan köpek ise gözetim altına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

İlk yorumu siz yazın