Bayrak değiştirildi

BARTIN’ın Ulus ilçesi Drahna vadisine bakan tepede bulunan Türk Bayrağı değiştirildi. İlçede bulunanan ve Küre Dağları Milli Parkı’nın sınırları içinde bulunan Drahna vadisinde bulunan Türk Bayrağı yenidi ile değiştirildi. Bu güzel haberi Ulus’un sivili toplum kuruluşlarında aktif rol oynayan Satı Lütfi Okçu, sosyal medya hesabından paylaştı. Okçu kişisel hesabından şunları yazdı:  “Drahna Vadisi girişinde bulunan..

Bayrak değiştirildi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Ulus ilçesi Drahna vadisine bakan tepede bulunan Türk Bayrağı değiştirildi.

İlçede bulunanan ve Küre Dağları Milli Parkı’nın sınırları içinde bulunan Drahna vadisinde bulunan Türk Bayrağı yenidi ile değiştirildi. Bu güzel haberi Ulus’un sivili toplum kuruluşlarında aktif rol oynayan Satı Lütfi Okçu, sosyal medya hesabından paylaştı. Okçu kişisel hesabından şunları yazdı: 

“Drahna Vadisi girişinde bulunan Bayrağımız yenisi ile değiştirildi. Zaman içinde yıpranan Türk Bayrağımız yenisi ile değiştirilerek Bayraklı Tepeye göndere çekildi. Burada desteklerini esirgemeyen Ulus İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Berker Dongul, Öğretmen Hasan Özsaraç, Köklü Köyü Muhtarı Muzaffer Açıkgöz ve Mehmet Yılmaz beye teşekkür ederiz.”

İlk yorumu siz yazın