Başkan Uzun’dan yeni yıl mesajı

BARTIN’ın Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, yeni mesajı yayınladı. Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun yayınladığı mesajda şunları söyledi: “Tüm halkımızın yeni yılı sağlık, huzur ve bereketli şekilde geçirmesini temenni ederim. Ulus Belediye Başkanı olarak 2020 yılını acı tatlı şekilde tamamladık. 2020 yılı içinde ilçemiz için güzel projeleri hayata geçirdik. 2021 yılı içinde büyük projelerimiz..

Başkan Uzun’dan yeni yıl mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, yeni mesajı yayınladı. Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun yayınladığı mesajda şunları söyledi:

“Tüm halkımızın yeni yılı sağlık, huzur ve bereketli şekilde geçirmesini temenni ederim. Ulus Belediye Başkanı olarak 2020 yılını acı tatlı şekilde tamamladık. 2020 yılı içinde ilçemiz için güzel projeleri hayata geçirdik. 2021 yılı içinde büyük projelerimiz olacak. Ulusumuzu doğa kenti yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Tekrar ulus halkının ve beni tanıyan dostlarımın yeni yılını kutlar, her birine ayrı ayrı sağlık ve mutluluklar dilerim.”dedi.

 

İlk yorumu siz yazın