Başkan Mehmet Zihni Sayın, yeni yıl mesajı yayınladı

KURUCAŞİLE Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, 2020 yılının, Türkiye, dünya ve insanlık için, barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, şiddetten ve çatışmalardan uzak güzel günler getirmesi dileğinde bulundu. Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan bu günlerin, geride bırakılan dönemin muhasebesi ve yeni..

Başkan Mehmet Zihni Sayın, yeni yıl mesajı yayınladı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

KURUCAŞİLE Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, 2020 yılının, Türkiye, dünya ve insanlık için, barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, şiddetten ve çatışmalardan uzak güzel günler getirmesi dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan bu günlerin, geride bırakılan dönemin muhasebesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşıdığını kaydetti.

Başkan Sayın, mesajında şunları ifade etti:

“Sevgili Kurucaşileliler, bir yılı daha geride bıraktığımız şu günlerde yepyeni bir yıla girmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız. 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da belediyemizin hizmet ve projeleri devam edecektir. İlçemizde sevgi ve hoşgörü duygularını arttırarak huzur ve güvenin sağlandığı, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşarken, halkımız ile her zaman birlikte olduk. Bu duygu ve düşüncelerle karşıladığımız 2020 yılının sevincini tüm vatandaşlarımızla gönülden paylaşıyor, yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlık alemine huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyorum.”

 

İlk yorumu siz yazın