Başkan Emiroğlu: Gece gündüz çalışacağız

HASANKADI Beldesine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Belediye Başkanı seçilen Şeref Emiroğlu, mazbatasını aldıktan sonra tebrikleri kabul etti. ACAR MEDYA’ya özel açıklamalarda bulunan Emiroğlu, Hasankadı için 24 saat çalışacaklarını söyledi. 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Partili Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’dan görevi devralan Başkan Şeref Emiroğlu, mazbatasını geçtiğimiz hafta almıştı. Mazbatasını aldıktan sonra Beldede yaşayan vatandaşların tebriklerini..

Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

HASANKADI Beldesine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Belediye Başkanı seçilen Şeref Emiroğlu, mazbatasını aldıktan sonra tebrikleri kabul etti. ACAR MEDYA’ya özel açıklamalarda bulunan Emiroğlu, Hasankadı için 24 saat çalışacaklarını söyledi.

31 Mart yerel seçimlerinde Ak Partili Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’dan görevi devralan Başkan Şeref Emiroğlu, mazbatasını geçtiğimiz hafta almıştı. Mazbatasını aldıktan sonra Beldede yaşayan vatandaşların tebriklerini kabul eden Emiroğlu, yoğun bir mesai içine girdi.

ACAR MEDYA’ya başkanlık koltuğuna oturduktan sonra ilk açıklamasını yapan Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu, önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Emiroğlu, Eski Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu. Emiroğlu, “31 Mart yerel seçimlerinin ardından MHP’den halkımızın teveccühü ile mazbatamızı alarak göreve başladık. Bizden önce Belediye Başkanlığı görevini yürüten Zeki Erdoğan’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Bundan sonra bizler vatandaşımıza daha iyi hizmet sunmak için elimizden ne geliyorsa onu yapacağız. Beldemizde halkımızın ihtiyaç duyduğu eksiklikleri çok iyi biliyoruz. Halkımıza hizmet en iyi hizmeti verebilmek için 24 saat esasına göre çalışacağız. Seçim süresince halkımıza verdiğimiz vaatlerin arkasındayız. Yapacağız olan projeleri zamanı geldiği zaman bütçemiz el verdiği sürece hayata geçireceğiz. Şu anda Belediye bütçemizin zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Ama biz bu bahanenin arkasına sığınmayacağız. Ve var gücümüzle çalışacağız. Bizlere destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

 

İlk yorumu siz yazın