Başkan Dönmez’den yeni yıl mesajı

ABDİPAŞA Belediye Başkanı Yaşar Dönmez yeni yıl kutlama mesajında, “2020 yılında Beldemize hizmet ve yatırımlarımıza devam ederken Abdipaşa Beldemizi ileriye taşımak için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Dönmez kutlama mesajında, “Öncelikle 2020 yılının Bartınımıza Abdipaşa Beldemize, hemşehrilerimize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve..

Başkan Dönmez’den yeni yıl mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

ABDİPAŞA Belediye Başkanı Yaşar Dönmez yeni yıl kutlama mesajında, “2020 yılında Beldemize hizmet ve yatırımlarımıza devam ederken Abdipaşa Beldemizi ileriye taşımak için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Dönmez kutlama mesajında, “Öncelikle 2020 yılının Bartınımıza Abdipaşa Beldemize, hemşehrilerimize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve barış getirmesini dilerim. Belediyemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm personeliyle Abdipaşa Beldesini daha güzel ve daha modern hale getirmek için çalışacaktır. Yeni yılda yeni projelerimizi hayata geçirirken diğer belediyelere örnek olan sosyal belediyecilik çalışmalarımız da sürecektir. Hemşehrilerimizin çok değerli ilgi ve destekleriyle Abdipaşa’mıza hizmet ve yatırımlarımız son hızıyla devam edecektir. Bu duygu düşüncelerle tüm hemşehrilerimin ve milletimizin yeni yılını bir kez daha kutlarken, 2020’de tüm dileklerinizin gerçeğe dönüşmesini dilerim” dedi.

 

İlk yorumu siz yazın