Başkan Can’dan Kurban Bayramı mesajı

KUMLUCA Belediye Başkanı İsmail Can, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Can, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Kurban Bayramı kutlama mesajında şunlara değindi: “İnsanları bir araya getiren, mutlu olmalarını, kaynaşmalarını ve konuşur halde bulunmalarını sağlayan zaman dilimini tarif edecek olsak, kuşkusuz aklımıza ilk olarak bayramlar gelecektir. Çünkü bayramlar..

Başkan Can’dan Kurban Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

KUMLUCA Belediye Başkanı İsmail Can, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Can, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Kurban Bayramı kutlama mesajında şunlara değindi:

“İnsanları bir araya getiren, mutlu olmalarını, kaynaşmalarını ve konuşur halde bulunmalarını sağlayan zaman dilimini tarif edecek olsak, kuşkusuz aklımıza ilk olarak bayramlar gelecektir. Çünkü bayramlar rahmettir, bayramlar berekettir, bayramlar birlik, beraberlik ve bütünleşmenin koşulsuz şartsız mümkün hale geldiği yegane zaman dilimleridir. İşte böylesine yüksek manalar taşıyan bir bayramı daha idrak edecek olmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki, toplumların ayakta kalmasını sağlayan çeşitli dinamikler vardır ve bizim toplumumuzu ayakta tutan en önemli dinamiklerden birisi de, kuşkusuz milli ve manevi zenginliklerimiz, değerlerimiz, gelenek ve göreneklerimizdir. İşte bu zenginliğimizden ve değerlerimizden taviz vermeden geçireceğimiz her anın, aslında geleceğe doğru attığımız en önemli ve en sağlam adımları oluşturacağının mutlaka bilincinde olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Kumlucalı hemşehrilerim olmak üzere Bartın halkının Kurban Bayramını tebrik ediyor, huzur, mutluluk ve esenlikler diliyorum.”

 

İlk yorumu siz yazın