Başka Belediye yapmadı, ilk kez Karaman yaptı

BARTIN’ın en büyük Beldesi Kozcağız’da bir ilk yaşandı. Çalışkanlığı ve disiplinliği ile dikkat çeken Belediye Başkanı Mustafa Karaman, vatandaşların kullanması için ücretsiz wifi’yi hizmete sundu. Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan Belediye Başkanı Karaman şunları söyledi: “Belediye medyanı ve merkez camii bölgesinde ücretsiz internet modemlerinin kurulumu tamamlandı. Ulu camii bölgesininde keşfi yapılarak en yakın zamanda o..

Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın en büyük Beldesi Kozcağız’da bir ilk yaşandı. Çalışkanlığı ve disiplinliği ile dikkat çeken Belediye Başkanı Mustafa Karaman, vatandaşların kullanması için ücretsiz wifi’yi hizmete sundu.

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan Belediye Başkanı Karaman şunları söyledi:

“Belediye medyanı ve merkez camii bölgesinde ücretsiz internet modemlerinin kurulumu tamamlandı. Ulu camii bölgesininde keşfi yapılarak en yakın zamanda o bölgemizde de faaliyete geçirmiş olacağız. Belediye olarak halkımızdan aldığımız destek sayesinde Bartın ilinde bir ilke daha imza atmış olduk. Hemşehrilerimiz, “YONETT WİFİ” adıyla  bir defaya mahsus şifrelerini belirleyerek  ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilirler.”

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorumu siz yazın