Bartın’lı yaşlı adam evinde ölü bulundu, gerçek sonra ortaya çıktı

BARTIN’ın Ulus ilçesi Eldeş köyünden olan ve eşiyle birlikte Karabük’te yaşayan 87 yaşındaki Recep Gücük, dün sabah saatlerinde evin salonunda koltukta hareketsiz şekilde buldu. 112 sağlık ekipleri yaşlı adamın öldüğünü tespit ederken, emniyet yaptığı inceleme sonrasında yaşlı adamın evine girdiği iddia edilen 3 kişiyi gözaltına aldı. Karabük merkez Kurtuluş mahallesi çelik sokaktaki 2 katlı evde..

Bartın’lı yaşlı adam evinde ölü bulundu, gerçek sonra ortaya çıktı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Ulus ilçesi Eldeş köyünden olan ve eşiyle birlikte Karabük’te yaşayan 87 yaşındaki Recep Gücük, dün sabah saatlerinde evin salonunda koltukta hareketsiz şekilde buldu. 112 sağlık ekipleri yaşlı adamın öldüğünü tespit ederken, emniyet yaptığı inceleme sonrasında yaşlı adamın evine girdiği iddia edilen 3 kişiyi gözaltına aldı.

Karabük merkez Kurtuluş mahallesi çelik sokaktaki 2 katlı evde meydana geldi. Bartın’ın Ulus ilçesi Eldeş köyünde olan Recep Gücük, salonda bulunan çekyatta eşi tarafından hareketsiz şekilde bulundu. Eşi durumu bağırarak, durumu komşularına haber verdi. Komşularının haber verdiği 112 sağlık ekipleri yaşlı adamın öldüğünü tespit etti. Polis ekipleri evde yaptığı incelemenin sonrasında Recep Gücük’ün cenazesi, Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

1 gün sonra Recep Gücük’ün cenazesinin defini sırasında yakınları yeniden polise başvurdu. Yakınları ölmeden bir gün önce Recep Gücük’ün evinin alt katındaki daireye A.S., N.G ve H.B, isimli şahısların taşındığını ve evde bulunan 14 bin 500 tl’nin kayıp olduğunu bildirmesi üzerine polis ekipleri geniş çaplı araştırma başlattı. Ekipler, Recep Gücük’ün evinden çalınan 14 bin 500 tl’nin alt kata 1 gün önce taşınan A.S’nin evinde buldu. Bunun üzerine ekipler, A.S ile birlikte N.G ve H.B’yi gözaltına aldı. Savcılığın talimatıyla Recep Gücük hastanede yapılan otopsisinde, darp Cebir izi olmadığı, delici kesici ve ateşli silah yaralanmasının bulunmadığı kalp krizi geçirerek öldüğü tespit edildi. Karakoldaki işlemlerinin ardından adli makamlara çıkartılan A.S ve N.G tutuklanırken, H.B ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

İlk yorumu siz yazın